Referencje

 • Basia pokazała mi jak lepiej poznać samą siebie i wzbudziła we mnie potrzebę czynnego, codziennego korzystania z nowych rozwiązań. Obudziła we mnie chęć zmiany, zainspirowała do uaktywnienia zasobów, których istnienia nie byłam świadoma. Sesje z Basią polegały na zadawaniu wielu inspirujących pytań, które odkryły przede mną nowe możliwości. Wszystkim, którzy szukają wyzwań, zmian gorąco polecam profesjonalne sesje coachingowe z Basią.
  Beata – Regionalny Kierownik Sprzedaży, branża telekomunikacyjna

 • Coaching prowadzony przez Barbarę pozwolił mi spojrzeć na moje życie zarówno osobiste jak i zawodowe z innej perspektywy, poukładać różne sfery i zdobyć większą świadomość siebie. Nasze spotkania dostarczyły mi wiedzy i narzędzi dzięki którym mogę pracować nad sobą i kształtować swoje życie oraz relacje z najbliższymi. Barbara w roli coacha jest osobą niezwykle profesjonalną, bardzo życzliwą, umiejącą uważnie słuchać i zadawać wnikliwe pytania, które prowadzą do wędrówki w głąb siebie . Podczas naszych spotkań zainspirowała mnie do przeanalizowania istotnych dla mnie aspektów życia mobilizując do działania. Jest osobą konsekwentną w dążeniu do osiągania założonych celów. Bardzo polecam Barbarę  jako coacha i uczestnictwo w jej sesjach.
  Izabela Mrówczyńska – Janiuk  Kierownik Działu Administracyjnego Teatr Polski w Warszawie

 • Sesje z Basią pozwoliły mi zobaczyć wiele spraw z innej perspektywy. Odkryłem sporo mocnych stron w sobie  i  szans w moim biznesie, co pozwoliło mi ruszyć z nową wizją do przodu. Polecam.
  Tomasz – właściciel firmy

 • Poznałem Basię, kiedy po ciężkich przejściach zmieniałem swoje życie i rozpocząłem pracę w branży finansowej……Basia pomogła mi odnaleźć się w nowym fachu, pracowała ze mną nad moim warsztatem, organizacją pracy, umiejętnością selekcji i hierarchii zadań. Nasza  wspólna praca przyniosła rezultaty. W pierwszym miesiącu pobiłem rekord firmy w sprzedaży. Kolejnym dowodem skuteczności pracy z Basią jest fakt, że nadal pracuję w branży finansowej. Szczerze i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić współpracę z Basią.
  Jarosław – Przedsiębiorca. Doradztwo gospodarcze

 • Barbarę poznałam w przełomowym momencie mojego życia kiedy to jeszcze “raczkowałam” w branży finansowej, była moim szefem. Praca z Barbarą wiele mnie nauczyła i myślę, że silnie ukształtowała w sferze zawodowej. Mimo, że już nie współpracujemy ze sobą stosuję metody i zasady sprzedaży które przekazała mi Barbara.
  Urszula – Doradca Leasingowy

 • Basia swoim pięknym głosem prowadzi po naszych ” życiowych kocich lbach ”, które przestają być już takie wyboiste. Dzięki sesjom otworzyly mi się oczy na masę spraw, moich ograniczeń, niedoskonałości, czasami zbyt dobrego serca , a czasami wręcz odworotnie zbyt wybujałego ego …Z taką wiedzą o sobie lepiej się żyje – wiadomo nad czym popracować, co zmienić, co z siebie wyrzucić, a co pokochać i pielęgnować :-) Polecam Basię z całego serca :-)
  Ewa – Właściciel firmy

 • Miałam bardzo dużo szczęścia móc współpracować z Basią na początku mojej kariery zawodowej w jednej z największych korporacji zajmującej się finansami. To dzięki jej doświadczeniu i świetnym umiejętnościom poruszania się w strukturach korporacyjnych zrozumiałam mechanizmy nimi rządzące, światem finansów, sprzedaży oraz pracy z klientami. Pracując z Basią przez ponad dwa lata nie tylko zdobyłam bezcenne umiejętności sprzedażowe, produktowe ale przede wszystkim wypracowałam swoje podejście do biznesu i nabyłam umiejętność swobodnego poruszania się w mojej branży. Basia nauczyła mnie odwagi w stawianiu sobie celów. Pokazała mi, że mogę osiągnąć sukces i że to zależy tylko ode mnie, i że nie jest to wcale takie trudne, jak by się wdawało na początku. Warsztaty z Basią nie tylko uczą podejścia do biznesu ale przede wszystkim do samego siebie, pozwalają uporządkować życie zawodowe i osobiste. Zaraziła mnie swoim entuzjazmem, pozytywnym nastawieniem a wszystko czego się nauczyłam pracując w Basi zespole wykorzystuję dziś prowadząc własną firmę. Gorąco polecam!!!
  Ewelina – Przedsiębiorca, GPCredit

 • Coaching z Barbarą pozwolił mi popatrzeć na biznes i zdefiniować swoja rolę w nowy sposób. Zmotywował do szukania nowych rozwiązań w oparciu o stabilne zasoby własne i ludzi. Jestem przekonany, że podniesie skuteczność i efektywność moich działań wzmacniając mnie, jako lidera.
  Tomasz – Dyrektor Sprzedaży, branża finansowa

 • Ten sukces jest również dzięki Tobie. Dzisiaj inaczej rozmawiam z klientami. Wszystko się zmieniło.
  Aneta - Opiekun Klienta Biznesowego

 • Dzięki coachingowi z Basią zrozumiałem, że bardzo dużo mogę zmienić i zależy to przede wszystkim ode mnie.
  Andrzej -Project Manager, branża telekomunikacyjna

 • Sama ze sobą lepiej się czuję w pracy. Jest mi łatwiej sprzedawać  i mam zupełnie inne nastawienie.
  Żaneta – Doradca Klienta Biznesowego

 • Dzisiaj mam motywację na 10. Zupełnie inaczej podchodzę do klientów. W całym roku nie sprzedałam tyle, ile w tym kwartale.
  Sylwia – Telesales Account Manager, branża telekomunikacyjma

 • Dzięki Basi bardzo skrócił się mój czas dojścia do celu: lepszego zrozumienia mojej roli zawodowej i bardziej świadomego sterowania statkiem, którego kapitanem mam zaszczyt być. Basia pomogła mi czerpać większą radość z wykonywanego zawodu i zgłębiać mechanizmy, które rządzą moim umysłem. Bez zbędnych ocen i nowomodnej afirmacji życia, której dziś mamy przesyt- zamiast tego, dała mi większą motywację do krytycznego spojrzenia na swoje zachowania,, z tym samym (a może większym?) pozytywnym o sobie myśleniu.
  Magdalena – Menadżer zespołu sprzedaż – obsługa B2B

 • Przed spotkaniem z Basią moje cele wydawały się nie do osiągnięcia, a po kilku spotkaniach stały się dla mnie normą. Basia jest dla mnie swoistego rodzaju psychologiem, który po analizie tego co siedzi w naszej głowie-co w głównej mierze blokuje nas samych, potrafi ukierunkować nas we właściwym kierunku-sprowadzić na właściwą drogę. Ta właściwa droga sprawiła, iż z przyjemnością przychodzę do pracy , nie męczę się sama ze sobą bo wiem , że dam radę. Bardzo chwalę sobie spotkania z Basią i polecam je wszystkim współpracownikom :)
  Ania – Doradca

 • Bardzo dobry coach
  Agata – Starszy Konsultant

 • Basia jest bardzo dobrym coachem. Ma duże doświadczenie. Uświadomienie mi popełnianych błędów i wskazanie mocnych stron, bardzo pomogło mi w mojej pracy. Basia bardzo obrazowo, rzetelnie i przyjemnie przeprowadza coaching, dzięki temu jest skuteczna:)
  Małgosia – Doradca

 • The best coach ever :)
  Paweł – Doradca

 • Nie czekaj – Basia na pewno pomoże Tobie i Twojemu zespołowi!!! Wiem to z własnego doświadczenia pracy z Basią Antoniak
  Piotr – Kierownik Sekcji Contact Center

 • Barbara Antoniak- Idealny coach, godny polecenia każdemu kto ma problem z wiarą we własne możliwości. Dzięki zaangażowaniu w swoją pracę potrafi pokazać, że nie ma tak naprawdę celu, którego nie można osiągnąć jeśli tylko uwierzy się we własne możliwości.
  Basiu dziękuję ci bardzo za miłą współpracę
  Joanna – Doradca Klienta Biznesowego

  • Basia jak nikt inny potrafi stworzyć przestrzeń do rozwoju. Otwarta, delikatna w swojej obecności, nienachalna pomaga znaleźć drogę ku lepszemu. Polecam
  Estera – Headhunter

  • Świetna pomoc w dążeniu do celu!
  Paweł – Doradca Biznesowy

  • Basiu jesteś idealną osobą do tej profesji, zawsze wiesz jakie zadać pytanie by przełamać swoje bariery, pozwalasz ciągle się doskonalić. Dziękuję bardzo za pomoc i pełną odpowiedzialnością polecam Twoje usługi każdemu kto chce być najepszy w tym co robi.
  Michał – Lider zespołu sprzedażowego

  • Basia jest wspaniałym coachem. Bardzo pomogła mi w odnalezieniu drogi jaką powinnam podążać. Uświadomiła mi jak dużo zależy od nas samych. Dzięki niej odzyskałam spokój ducha i pewność siebie. Jestem silną i pewną siebie kobietą. Dziękuję :)
  Ania – Opiekun Klienta

  • Z czystym sumieniem polecam Basię jako coacha szczególnie tym, którzy pomimo doświadczenia w pracy mają problem z osiągnięciem wyznaczonego celu. Basia wspaniale rozszyfrowuje w czym tkwi problem i pomaga go rozwiązać. Dziękuję za pomoc:))
  Agnieszka – Doradca Klienta Biznesowego

  • Współpraca z Basią to była czysta przyjemnośc. Jest coachem godnym zaufania i polecenia:)
  Magda – Doradca Klienta Biznesowego

  • Basia jest bardzo dobrym coachem. Ma duże doświadczenie. Uświadomienie mi popełnianych błędów i wskazanie mocnych stron, bardzo pomogło mi w mojej pracy. Basia bardzo obrazowo, rzetelnie i przyjemnie przeprowadza coaching, dzięki temu jest skuteczna:)
  Małgosia – Doradca Klienta B2B