O Mnie

 

                                   Moja Misja

wspieranie Ciebie w drodze do zmiany i jej efektywnym, odważnym wdrażaniu w życie

Wierzę, że jest w Tobie COŚ, czego jeszcze nie odkryłeś. Wierzę w Ciebie oraz, że możesz zacząć zmieniać siebie i swoje życie. Podobnie jak inni. Podobnie jak ja.

Wierzę, że Twoje zaangażowanie i motywacja w procesie coachingu ze mną doprowadzi KROK PO KROKU do zmiany zawodowej i osobistej, na której Ci zależy.

 Wartości, którymi się kieruję: Szacunek, Etyka, Uczciwość, Lojalność.

Specjalizuję się w COACHINGU i SZKOLENIACH dla menadżerów, osób pracujących w strukturach Sprzedaży i Obsługi Klienta na stanowiskach – sprzedawców, doradców, KAM’ów, konsultantów itd.

Pracuję według metodologii i standardów International Coach Federation, zgodnie z Kodeksem Etyki ICF. Podczas sesji coachingowych korzystam z unikalnej  The Coaching Game Points of You i Punctum.  Posługuję się również metodą Coachingu Prowokatywnego Franka Farrellego.

IMG_4412Jestem przekonana, że COACHING to przede wszystkim subtelna, oparta na zaufaniu relacja, która sprzyja otwartości, emocjonalnemu zaangażowaniu i motywacji.

Moje 30 letnie doświadczenie pracy z ludźmi z różnych krajów, w różnych branżach, na różnych stanowiskach jest moim zapleczem, które mocno procentuje we wszystkim, co robię.

W ramach autorskich programów jestemkobietą jestemkobietąprzedsiębiorczą prowadzę warsztaty coachingowe dla kobiet służące zwiększaniu świadomości swojego potencjału, odkrywaniu unikalnych mocnych stron, budowaniu pewności siebie, kreowaniu własnej marki, rozwojowi kompetencji osobistych i zawodowych.

Pasjonuje mnie praca z człowiekiem, rozwój, zmiany.
Motywują mnie nowe sytuacje, marzenia i samo życie.
Angażuję się czynnie w Wolontariat.

Liczby mówią:  Coaching  600h    Szkolenia  1400h     Mentoring 750h     w Biznesie  30 lat

icf_logo poy poy1IMG_4405